ElektroSystem SK, s. r. o. ElektroSystem SK, s. r. o.

odbyt@elektrosystem.sk

0903 292 678

Veľkoobchod elektroinštalačného materiálu a rozvádzačovej výzbroje ElektroSystem SK s.r.o.

zastupuje na Slovensku vybrané zahraničné výrobné firmy. V ponuke máme široký sortiment kvalitného elektroinštalačného materiálu na vysokej technickej úrovni s moderným vzhľadom a profesionálnym vyhotovením.

Spoločnosť ElektroSystem Zlín, spol. s r. o., je založená od roku 1993. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti pri jej vzniku bol a aj doteraz je dovoz elektroinštalačného materiálu od zahraničných výrobcov, a jeho následný veľkoobchodný predaj ďalším obchodným spoločnostiam na území Čiech a Slovenska.

V roku 1998 bola na Slovensku založená dcérska spoločnosť ElektroSystem SK s. r. o. Tá sa od svojho založenia vyprofilovala na popredného dodávateľa elektroinštalačného materiálu do veľkoobchodov i veľkoobchodných reťazcov na trhu Slovenskej republiky.

Od roku 2008 ElektroSystem SK s. r. o. zabezpečuje pre ElektroSystem Zlín, spol. s r. o., obchodné zastúpenie pre Slovensko. Tovar sa k zákazníkom v pravidelných intervaloch distribuuje i fakturuje priamo zo Zlína. Týmto je zabezpečený prístup k tovaru priamo z materského skladu a v neposlednom rade aj výhodnejšie ceny pre zákazníkov.

ElektroSystem Zlín, spol. s r. o., je od roku 2008 držiteľom certifikátu ISO 9001:2000. To nás zaväzuje k neustálemu zvyšovaniu kvality našej práce a tým aj spokojnosti našich zákazníkov.